Sinema

 • 9 Kere Leyla ne zaman vizyonda, konusu ne? 9 Kere Leyla fragmanı yayınlandı mı?

  Contact Film Works ve BKM’nin ortak yapımcılığını üstlendiği, Ezel Akay’ın yönetmen koltuğuna oturduğu 9 Kere Leyla filmi hakkında araştırmalar hız kazandı. 9 Kere Leyla fragmanı yayınlandı mı? 9 Kere Leyla ne zaman vizyonda, konusu ne? gibi sorurların yanıtları merak konusu oldu. Oyuncu kadrosu ile heyecan yaratan filmin yeni teaser’ı yayınladı. Haluk Bilginer, Demet Akbağ, Elçin Sangu, Fırat Tanış ve Alican Yücesoy’u bir araya getiren 9 Kere Leyla filmi hakkında merak edilenlerin tümünü sizler için derledik.

 • Koronavirüs nedeniyle Görevimiz Tehlike çekimleri durduruldu

  ‘Görevimiz Tehlike’ (Mission: Impossible) serisinin yedinci filminin İtalya’da yapılacak çekimler koronavirüs endişesi nedeniyle durduruldu.

 • Arabesk filmi ne zaman çekildi? Arabesk filmi konusu ve başrol oyuncuları

  Arabesk filmi ne zaman çekildi? Arabesk filmi konusu ve başrol oyuncuları kimler? soruları arama motorlarında sıkça aranan konular arasında yer alıyor. 1989 yılında vizyona giren başrollerinde Müjde Ar ve Şener Şen’in yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda Ertem Eğilmez oturuyor. İşte, Arabesk filmi hakkında detaylar

 • Göbeklitepe ilk kez sinema filmine konu oldu: Rafadan Tayfa zaman tünelinde

  Rafadan Tayfa’nın devam filmi 27 Aralık’ta gösterime girecek. Yönetmen İsmail Fidan: Rafadan Tayfa 12 bin yıl öncesine gidecek ve Göbeklitepe’nin nasıl inşa edildiğini anlatacak.

 • Neo ile Wick kapışacak, Keanu kazanacak

  Aksiyon filmi hayranlarının yakından takip ettiği ve merakla beklediği iki film olan John Wick 4 ve Matrix 4’ün gösterim tarihleri aynı gün olarak açıklandı.